§1. Postanowienia Ogólne:

 1. Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników forum niezależnie od rangi.
 2. Za złamanie dowolnego punktu regulaminu użytkownik może zostać ukarany adekwatnie do stopnia szkody wyrządzonej forum i/lub społeczności.
 3. Użytkownicy mają kategoryczny zakaz udostępniania swoich loginów oraz haseł. Z konta korzystać może tylko jeden użytkownik - każde świadome udostępnienie informacji pozwalającej na zalogowanie się innej osobie może poskutować zablokowaniem konta na forum i/lub serwerach.
 4. Zabronione jest posiadanie więcej jak jednego konta na forum przez jednego użytkownika.
 5. Zabronione jest umieszczanie informacji o innych serwerach gier jak i reklamowania stron oraz forów internetowych.
 6. Wobec prób rozproszonych ataków na usługę (Distrubuted Denial of Service, DDoS) oraz klasycznych ataków na usługę (Denial of Service, DoS) jak i również innych przestępstw komputerowych będą wszczynane postępowania prawne zgodnie z Art. 268. § 1 Kodeksu karnego.

§2. Posty:

 1. Posty powinny być czytelne, pisane standardową czcionką oraz kolorem.
 2. Zabronione jest umieszczanie na forum treści niezgodnych z Polskim prawem.
 3. Tematy należy umieszczać w odpowiednich kategoriach na forum.
 4. Tematy należy nazywać zgodnie z treścią zawartą w poście.
 5. Spamowanie, pisanie posta pod postem oraz ogólnie negatywne wpływanie na przejrzystość forum są zabronione.
 6. Nie pisz postów biernie zgadzających się z postawioną tezą takich jak "jestem za", "też tak uważam" i tym podobne - korzystaj z możliwości polubienia/zareagowania na post aby wyrazić swoje zdanie na jego temat - jeżeli chcesz zgodzić się z treścią to uargumentuj swoją wypowiedź.
 7. Nie pisz posta pod postem - używaj opcji edytuj.
 8. Nie usuwaj treści dodanych do twojego posta przez moderatora/administratora.

§3. Avatar i sygnatura: 

 1. Zabrania się umieszczania w avatarach oraz sygnaturach treści o charakterze obraźliwym, pornograficznym oraz ogólnie przyjętych za nieodpowiednie.
 2. Sygnatura nie może być zbyt duża oraz negatywnie wpływać na przeglądane tematy.

§4. Inne:

 • Wszelkie problemy z działaniem strony powinny być zgłaszane administracji. Otrzymywanie jakiejkolwiek korzyści poprzez wykorzystanie błędów na stronie lub na forum będzie odpowiednio ukarane. Osoby zgłaszające błędy na stronie mogą liczyć na nagrodę w zależności od powagi znalezionej luki.
 • Udostępnianie danych pochodzących z tematów oraz kategorii dostępnych jedynie dla użytkowników uprzywilejowanych, na forum ogólnodostępnym lub innych miejscach tak w internecie jak i przestrzeni publicznej jest zabronione.
 • Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu bez wcześniejszego informowania powiadomienia.
 • Osoba nagrodzona banem na forum traci wszelkie przywileje które dotychczas posiadała łącznie z wykupionymi usługami.

Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).